info@fugelwille.nl 0513 - 629367

Update

Website Fûgelwille, Afdelingscode Fûgelwille: J02 I Zondag I 12-06-2022 I 9:35

  

50 jaar Jubileum Sietse Stoelwinder : Klik hier!

Fûgelwille

Als uw hobby vogels kweken is, dan is het belangrijk dat u lid wordt van een vogelvereniging, b.v. Fûgelwille. U kunt dan onze contactavonden bezoeken, met b.v. een spreker over diverse onderwerpen. En meedoen met onze jaarlijkse vogeltentoonstelling, wordt u lid, dan ontvangt u maandelijks het blad ONZE VOGELS.

Sponsorpagina

Sponsoren die dit alles mogelijk maken, zoals het houden van een Vogeltentoonstelling, neem eens een kijkje op de sponsorpagina.

Bestuur

Bestuur / T.T. Bestuur / Ringencommissaris / Redactie / Webmaster.

Voorzitter:

Cor Rijpma (Oldeholtpade)

voorzitter@fugelwille.nl

Secretaris:

Jannes van Veenen (Heerenveen).

secretaris@fugelwille.nl

Penningmeester:

Henk de Jong (Sintjohannesga).

penningmeester@fugelwille.nl

Algemeen bestuurslid:

Wolter Stoelwinder (Oudehorne).

materialenbeheer@fugelwille.nl

Algemeen bestuurslid:

Franke Geert Talman (Jubbaga).

algemeenbestuurslid@fugelwille.nl

T.T. Bestuur

T.T. Secretaris:

Hubert Schoonhoven (Nijeberkoop)

ttsecretaris@fugelwille.nl

T.T. Commissielid:

Meinardus Homans (Gorredijk)

ttcommissielid.1@fugelwille.nl

T.T. Commissielid:

Ralph Sidorak (Gorredijk)

ttcommissielid.2@fugelwille.nl

T.T. Commissielid:

Lolke van der Hoef (Gorredijk)

vdhoefzon@ziggo.nl

Penningmeester / redactie / webmaster

Ringencommissaris:

Evert de Bruin (Oudeschoot)

ringencommissaris@fugelwille.nl

Redactie

Ringencommissaris: Evert de Bruin

Webbeheer: Henk Geertsma

Webbeheer (Webmaster)

Henk Geertsma

webbeheer@fugelwille.nl

Printversiebestuur.

Printversie!

Clubblad / Laatste Nieuws / info / Downloads

Clubblad Juni 2022 9e editie!

Download Clubblad!

In deze krant is de aftrap voor:

''GEEF DE PEN AAN'' voor

 Meinardus Homans

Fûgelwille

Jannes van Veenen

Zanglust

Vogelmarkt Joure 2022.

Klik op de image voor vergroting!

Barcode