Voorzitter

Cor Rijpma

Oldeholtpade. Email: voorzitter@fugelwille.nl

Penningmeester

Henk de Jong

Sintjohannesga. Email: penningmeester@fugelwille.nl

Secretaris

Jannes van Veenen

Heerenveen. Email: secretaris@fugelwille.nl

Algemeen bestuurslid

Franke Geert Talman

Jubbega. Email: algemeenbestuurslid@fugelwille.nl

Algemeen bestuurslid (Materialenbeheer)

Wolter Stoelwinder

Oudehorne. Email: materialenbeheer@fugelwille.nl

T.T. Bestuur

T.T. Secretaris

Hubert Schoonhoven

Oudehorne. Email: ttsecretaris@fugelwille.nl

T.T. Commissielid

Meinardus Homans

Gorredijk. Email: ttcommissielid.1@fugelwille.nl

T.T. Commissielid

Ralph Sidorak

Gorredijk. Email: ttcommissielid.2@fugelwille.nl

T.T. Commissielid

Lolke van der Hoef

Gorredijk.

Ringencommissaris / Redactie / Webbeheer

Ringencommissaris

Evert de Bruin

 

Ringencommissaris email nog tot 31-December 2022 actief.

Oudeschoot. Email: ringencommissaris@fugelwille.nl

Redactie

Evert de Bruin / Henk Geertsma

Email: redactie@fugelwille.nl

Webbeheer (Webmaster)

Henk Geertsma

Wolvega. Email: webbeheer@fugelwille.nl

Printversie!

Bestuur

Printversie bestuur!