Email Ons

info@fugelwille.nl

Bel Ons

0513-629367

Bestuur

Voorzitter

Cor Rijpma

Oldeholtpade.

Email: voorzitter@fugelwille.nl

Penningmeester

Henk de Jong

Sintjohannesga. Email:penningmeester@fugelwille.nl 

Secretaris

Jannes van Veenen

Heerenveen. Email:secretaris@fugelwille.nl

Algemeenbestuurslid

Franke Geert Talman

Jubbega.Email:

algemeenbestuurslid@fugelwille.nl

Materialenbeheer

Wolter Stoelwinder

Oudehorne.

Email:materialenbeheer@fugelwille.nl

Bankrekening:

IBAN: NL53 RABO 0330 9065 50 

T.n.v. : Penningmeester, H de Jong. v.v. Fûgelwille, Sintjohannesga.

T.T.Bestuur

T.T.Secretaris

Hubert Schoonhoven

Nijeberkoop.

Email:ttsecretaris@fugelwille.nl

Commissielid

Meinardus Homans

Gorredijk.Email: ttcommissielid.1@fugelwille.nl

Commissielid

Ralph Sidorak

Gorredijk.Email: ttcommissielid.2@fugelwille.nl

Commissielid

Brant Kort

Gorredijk. Email: ttcommissielid.3@fugelwille.nl

Commissie-lid

Lolke van der Hoef

Gorredijk.

Commissielid

Brant Kort

Gorredijk. Email: ttcommissielid.3@fugelwille.nl

Image

 

Evert de Bruin

Image

Wonend in Oudeschoot (Gemeente Heerenveen)

Evert de Bruin zit ook in de redactie.

Evert heeft de taak een Lid van de Vogelvereniging te vinden die een stukje wil schrijven voor het digitale clubblad. :Redactie

Hendrik Geertsma

Image

Wonend in Wolvega

(Gemeente Weststellingwerf)

Het is leuk om dit blad te maken. Leden die dit lezen zou ik willen vragen, schrijf eens een stukje over jou of uw hobby, het kweken van volièrevogels.

Je mag het ook mailen, met eventuele foto's erbij.

Met foto's is het geheel natuurlijk veel mooier.

 :Redactie en Webbeheer

Wilt u een stukje schrijven over uw hobby vogels kweken, voor in het clubblad dat kan.

Kopie graag inleveren voor de 16e editie voor 1 Maart  2024, kunt u contact opnemen met Evert de Bruin.

 06-23020522  of 

:Redactie

Webbeheer

Hendrik Geertsma

Wolvega. Email: webmaster@fugelwille.nl